Váš hodinový manžel

Pomocník v domácnosti, zahradě, domě i kanceláři v Praze a okolí

Co je to vůbec hodinový manžel?
O nás

Je váš manžel či přítel často zaneprázdněn nebo zrovna není k dispozici, když potřebujete něco spravit? Nebo jste na všechno sama a nemáte nikoho, kdo by Vám pomohl s různými opravami nebo pracemi v domácnosti?

 

Nevíte si rady s kapajícím kohoutkem, výměnou baterie, montáží nábytku?

 

Netroufáte si na položení koberce, lina? Nemá u Vás kdo namontovat poličku, pověsit lustr, nebo záclony? Odmítá Vám řemeslník nebo firma provést drobnou zakázku, nebo by náklady byly pro Vás příliš vysoké?

 

Potřebujete konzultaci v technických záležitostech nebo dozor nad firmou prováděnými pracemi? Potřebujete poradit v jednání s úřady nebo přímo na úřadech něco vyřídit?

 

 

S tím vším Vám Váš hodinový manžel pomůže! Zařídí vše, nebojte se zeptat. Váš hodinový manžel je vlídný, přezuje se a komunikuje s Vámi na úrovni a vždy po sobě uklidí.

 

Sídlíme v Praze 4. Jsme ryze česká firma s praxí, živnostenské oprávnění již od roku 1993. Poskytujeme osobní záruku za poskytované služby. Garantujeme slušné jednání na úrovni. Služby poskytujeme domácnostem i firmám. Jsme pojištěni na odpovědnost za způsobenou škodu.