Váš hodinový manžel

Pomocník v domácnosti, zahradě, domě i kanceláři v Praze a okolí

Zdarma to určitě nebude, přesto nabízíme férové ceny
Ceník

Ceník je orientační.

Cena je uvedena vždy za započatou hodinu a bude stanovena individuálně dle povahy a náročnosti prováděných prací. Náklady na materiál nutný k realizaci zakázky nejsou zahrnuty v ceně. Práce po 18. hodině a o víkendu a svátcích, expresní zásah v den objednání s příplatkem. Minimální účtovaná částka je 1.200 Kč.

Při použití chemické kotvy, svářečky, bouracího kladiva, úhlové brusky a dalšího speciálního nářadí stejně tak při práci ve výškách (na štaflích a žebříku) účtujeme příplatek. Jsme registrovaní plátci DPH. Pro firemní zákazníky je dopravné po Praze ve výši 600 Kč a k výše uvedeným cenám se připočítává DPH.

 

Při objednávce uveďte prosím co nejpřesnější rozsah prací, aby bylo možno předem promyslet postup a zajistit potřebný materiál, profesionální nářadí a nástroje. Pokud nám podrobně popíšete Váš problém, pokusíme se co nejpřesněji odhadnout i Vaše finanční náklady potřebné k jeho odstranění. V případě objednávky prací ve větším rozsahu (malování bytu, natírání oken a dveří, komplexní úklid apod.) stanovíme předem celkovou cenu vzájemnou dohodou.